Doskonała jakość

Czytelne przedstawienie profilu działalności i wszelkich proponowanych usług i produktów sprzyja licznym zamówieniom i przejściu do realizacji zlecenia. Dlatego warto postawić na formę, która będzie przykuwać uwagę jak również będzie prosta i łatwa do odczytu a wszelkie informacje wystarczą aby nie pozostawiać zbędnych wątpliwości.

Do wyboru mamy katalogi reklamowe oferowane:

  • w wielu wariantach rozmiarowych,
  • o konkretnych strukturach,
  • o różnorodnej gramaturze i jakości papieru.

To podstawy ale mamy także do wyboru dodatki, które urozmaicą cały look. Należą do nich, np. podkreślenie elementem błyszczącym lub matowym wybranej grafiki lub napisu, brokatowe detale.

Grubość ma znaczenie, ale warto tak skomponować całość aby możliwie prosto zawierała najbardziej wyczerpujące wszelkie dane.

Prawidłowe działanie

Mając na celu pozyskanie klientów i przedstawienie im własnej oferty, możemy dzięki katalogowi stworzyć “księgę” wszystkiego, co najpotrzebniejsze. Szybkie rozeznanie, czytelne wnętrze, profesjonalne ilustracje i zdjęcia odzwierciedlą to, co ma do zaproponowania firma. Pozostaje zatem dobór odpowiedniej kolorystyki tła, które nie będzie męczyło a wręcz zachęci do lektury i zapoznania się z naszymi propozycjami.