Jako grafik- spotykam na swojej drodze ludzi pragnących zmienić coś w postrzeganiu wizerunku własnej firmy. Zawsze staram się ich wesprzeć najlepiej jak potrafię. Tworzone przeze mnie kampanie opierają się w głównej mierze na graficznym przedstawianiu wizerunku firmy. Produktami, które najczęściej współtworzę wraz z klientami są plakaty informacyjne, kalendarze oraz spersonalizowane notesy.

Wykonanie projektu przedstawiającego przedsiębiorstwo z jak najlepszej strony nie powinno być trudne. Naniesienie kilku elementów, taki jak np. logo, budynek firmy i podpis prezesa- wydawać by się mogło, że tyle i aż tyle.

Moje aranżacje są jednak zgoła odmienne. Od lat stawiam na indywidualizm. Jesteście rodzinną firmą? Świetnie! Zaprojektujmy kalendarz firmowy 2018 z waszym wizerunkiem. Niech potencjalni klienci widzą, że w rodzinie tkwi siła. Posiadacie kilkanaście odległych od siebie siedzib regionalnych? Nie ma problemu. Każdy miesiąc może przedstawiać inną ekipę.

Pomysły rodzące się w mojej głowie, jak dotąd są nieograniczone. Stopuje mnie jedynie prośba klienta. Jego surowe wytyczne to dla mnie rozkaz do spełnienia. Pełna dowolność to jedna z nagród, którą może mnie obsypać.

Tworzenie firmowych projektów to coś, co pozwala stać mi się częścią waszego świata.