Pospolite umieszczenie odliczonej kwoty nie wchodzi jednak zazwyczaj w grę. W tym przypadku pole do popisu otrzymuję ja. Projekt kartki okolicznościowej, który tworzę dla klienta zawsze zawiera nie tylko grafikę, ale również ułożone na ten cel życzenia.

Personalizacja kartki, którą pomieści przeznaczony budżet sprawia, że obdarowany nie czuje się jak przysłowiowe piąte koło u wozy. Ktoś poświęcił czas, by jego podarunek był nowocześnie i profesjonalnie ozdobiony. Włączenie do graficznej strony kartki elementu związanego z solenizantem, np. ulubionego przez niego zwierzęcia, czy inspirującego cytatu, daje wiele radości, która jest uczuciem nie do zastąpienia.

Tworzone przeze mnie projekty wymagają jednak odrobiny czasu. Wyprodukowanie idealnej, spełniającej wymagania klienta kartki zabiera znaczną ilość czasu. Otrzymany efekt wynagradza jednak czas oczekiwania w 100 %. Żywa kolorystyka, estetyczne wykończenie i personalizacja dają satysfakcję nie tylko mi jako twórcy, ale również zleceniodawcy, jako osobie współtworzącej dzieło poprzez pozostawione wskazówki.

Bez względu na jubileusz, kartka okolicznościowa to dobry pomysł. Jej uniwersalny charakter sprawia, że ucieszą się z niej zarówno starsze, jak i młodsze osoby obdarowane.