Podczas imprezy zwiedzający mają okazję zapoznać się z ofertami 800 wystawców z 52 krajów. Targi cieszą się niesłabnącą popularnością. W tym roku przybyło aż 25% nowych zwiedzających, w tym ja – młoda graficzka, szukająca inspiracji i nowych kontaktów.

Dlaczego warto wybrać się na targi Remadays?

Do udziału w imprezie najbardziej zachęciła mnie możliwość zdobycia nowej wiedzy z dziedziny reklamy, poligrafii i grafiki i pozyskanie nowych kontaktów. Byłam też ciekawa jak wygląda największa impreza marketingowa w Polsce i na świecie. Kupiłam bilety i dzięki temu mogłam wziąć udział w kilku ciekawych prelekcjach. Brali w nich udział także: Robert Korzeniowski, generał Mieczysław Bieniek i Wojciech Malajkat. Miałam też dostęp do wszelkich atrakcji i sektorów informacyjnych. Nie nudziłam się ani przez chwilę i nie żałowałam, że tam jestem.

Nauka i odpoczynek

Po prelekcjach i odkrywaniu sektorów informacyjnych, podzielonych tematycznie mogłam udać się do sporej strefy relaksu, zjeść obiad i nabrać nowych sił do rozmów. Poza tym podają tam naprawdę pyszną kawę.

Targi Reklamy i Poligrafii Remadays Warsaw są organizowane od 2005 roku. To doskonałe miejsce dla grafika do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Jest to miejsce, które pozwoliło mi budować trwałe relacje, które owocują teraz kontraktami i propozycjami współpracy. Myślę, że będę tam wracać w kolejnych latach.