Jeśli chcesz, aby Twoja identyfikacja wizualna była spójna, to warto pomyśleć o jednakowych koszulkach dla pracowników. Pracownicy będą jednakowo ubrani, a to podkreśli profesjonalizm firmy. Dodatkowo pracownik, który nosi firmowe koszulki z nadrukiem, będzie prostszy do zauważenia przez klienta czy potencjalnego klienta.

Jak wykonać nadruk na koszulce?

Jako grafik wykonuję projekty, które następnie są drukowane na odzieży. Na koszulce można wydrukować logo, zdjęcie i tekst. Tak zaprojektowaną odzież można wykorzystać do reklamowania firmy informowania o promocji czy jako gadżet dla klientów. Koszulki z nadrukami można drukować na kilka sposobów.

1. Druk termotransferowy - może być stosowany na różnego rodzaju materiałach z bawełny, poliestru lub domieszkami innych tkanin. Najbardziej opłacalny jest przy produkcji 50 sztuk i więcej.

2. Folie Flex i Flock - materiały przeznaczone do aplikacji na odzieży, koszulkach, koszulkach, torbach itp. Materiał jest wycinany na ploterze i przenoszony na tkaninę przez wprasowanie na gorąco.

3. Sitodruk wykonany jest z użyciem wysokiej jakości farby. Sitodruk wykazuje dużą odporność na temperatury i pranie.